Darbo laikas: I-V 10:00 - 16:30
Kaunas

Kategorijos

Reikia pagalbos?

Nerandate ieškomos prekės? Ar reikia konsultacijos?

Susisiekite su mumis: [email protected] arba
+370 609 37005

Privatumo politika

Privatumo politika

Sveiki atvykę į interneto svetainę autosviesos.lt

Įžanga

Žemiau rasite visą informaciją susijusia su mūsų administruojamo tinklapio autosviesos.lt privatumo politika.

Kaip mes naudojama gautus duomenis, kodėl juos renkama ir kokiais tikslais yra prašomi tam tikri duomenys, kaip saugomi.

Kas mes esame ?

Autosviesos.lt yra interneto svetainė elektroninė parduotuvė, prekiaujanti automobilių aksesuarais ir detalėmis.

Bendrosios nuostatos

Asmens duomenų tvarkymą, rinkimą ir saugojimą nustato mūsų privatumo politika pagal galiojančius Lietuvos ir Europs Sąjungos įsatymus.

Registruojantis arba užsakant prekes be registracijos ir nurodant savo duomenis jus sutinkate, kad mes juos tvarkytume ir naudotume šioje privatumo politikoje nurodytais tikslais.

Visos prekės yra parduodamos tik asmenims turintiems 18 ir daugiau metų, jei Jūs esate jaunesnis, nei 18 metų, galite apsipirkti tik su tėvų arba globėjų sutikimu.

Duomenų rinkimas

Mes renkama asmens duomenis tik užsakymo išsiuntimo ir mokeščių tikslais.

Visa tvarkoma informacija apie jūsų asmens duomenis yra konfidenciali.

Asmeniniai duomenys bus prašome pateikti tik vienu iš šių atvejų:

Kai lankytojas užsiregistruoja elektroninėje parduotuvėje, užsisako prekes be registracijos arba užpildymo susisiekti su mumis kontaktų formą.

Kontaktų formoje, bus prašoma pateikti vardą ir elektroninį pašta.

Kodėl mes renkame duomenis?

Jūsų vardas, pavarde ir adresas, bus panaudojamas išsiusti užsakyma į nurodytą adresą, o telefono numeris, susisiekti pristatymo kompanijai arba mums asmeniškai iškylus neaiskumams dėl užsakymo.

Užsakymų išsiuntimui naudojame AB Lietuvos Paštas, kur bus naudojami vardas, pavarde, adresas ir telefono numeris.

Asmeniai duomenys tokie kaip mokėtojo vardas ir pavarde, bus panaudojami mokeščių tikslais.

Informacija gauta iš kontaktų formos, bus panaudojima tik atsakyti į kliento užduota klausimą.

Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Asmens duomenys bus perduoti, tik aukščiau nurodytais tiksliais, (kurie apibrėžti „Kodėl mes renkame duomenis“ punkte), tai yra užsakymo įvykdimui ir finansiniais tikslais.

Jokiais kitais atvejais asmeniniai duomenys nebus panaudoti.

Duomenų saugojimas

Visi duomenys bus saugomi, tiek kiek reikalauja Lietuvos respublikoje numatyti įstatymai, išskyrus tuos atvejus, kai klientas paprašo pašalinti arba duomenys nebėra reikalingi užsakymui.

Leidimas naudoti asmens duomenis

Naudodamiesi mūsų interneto tinklapiu, jūs sutinkate su visais privatumo politikos punktais ir leidžiate tvarkyti asmens duomenis.

Jūs turite teise pilnai atšaukti šį leidimą, bet kuriuo metu, tai padaryti galite parašę elektroninį laišką info @ autosviesos.lt

Duomenų prieinamumas

Bet kuriuo metu galite paprašyti mūsų, kad suteiktume informacija kokius asmens duomenis turime apie jus.

Tai padaryti galite padare susisieke telefonu 8609-37-005.

Slapukai

Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje įrašome informaciją (slapukus, angliškai "cookies"). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokie slapukai yra įrašomi, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama slapukai Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Naudodamasis e-parduotuve sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo sutikimą, bet kada galite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.

Informacijos naudojimas reklaminiais tikslais.

Mes nenaudojame Jūsų nurodytos informacijos, jokiais reklaminiais tikslais ir nesidaliname su trečiaisiai asmenimis.

Informacijos apsauga

Autosviesos.lt naudoja programinę įranga ir kitas priemones, kad jūsų duomenys būtų saugūs ir niekam neprieinami.

Lankytojas yra atsakingas už savo prisijungimo duomenų slaptumą ir sauguma, jog nebūtu atskleisti tretiesiems asmenims, todėl visada rekomenduojame pasirūpinti apsauga prieš virusus ir pabaigus užsakyma atsijungti iš vartotojo paskyros.

Visa informacija apie apmokėjimus nėra saugoma ar renkama mūsų elektroninės parduotuvės.

Teisė būti pamirštam

Jūs turite teisę, bet kuriuo metu keisti, atnaujinti arba paprašyti jog jūsų asmens duomenys būtų pašalinti, pranešdami telefonu 8609-37-005 arba elektroniniu paštu info(@)autosviesos.lt

Taisyklių keitimas

Autosviesos.lt turi teisę, bet kada atnaujinti arba pekisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami elektroninėje parduotuvėje, tolimesnis naudojamasis tinklapiu, reiškia jūsų pilną sutikima ir susipažinimą su esamomis taisyklėmis.

Jeigu turite klausimų ar neaiškumų prašome susikiekti su mumis info @ autosviesos .lt ir padėsime išspresti iškilusius nesklandumus.