Padangų slėgio davikliai TPMS, kas tai yra?

Padangų slėgio davikliai yra dar vienas pagalbininkas jūsų automobilyje, kuris užtikrina sauguma vairuojant mašiną. TPMS angliškas žodžių trumpinys reiškiantis Tyre pressure monitor system (angl.) lietuviškai būtu padangu slegio stebėjimo sistema.

Padangų oro slėgio davikliai turi būti sumontuoti visuose lengvuosiuose automobiliuose …

BMW ir LEAR TMS žibintų valdymo blokai

Istorija apie BMW žibintus

BMW automobiliai visada pasižymėjo ir atkreipė dėmesį su savo įspūdingais žibintais, ypač išskirtiniu BMW bruožu tapo angelo akys angliškai angel eyes – dar kitaip žinomos kaip gabaritinės šviesos.

Kaip žinoma naujausi sprendimai reikalauja ir naujausių technologijų, …

Kodel verta pirkti xenon lemputes internetu

Kodėl verta pirkti xenon lemputes internetu ?

Įsigyti automobiliu ir sunkvežimių lemputes yra geriausia internetu, nes naudodami interta galite susirasti visų cokolių xenon lemputes pagal automobilį arba lemputės modelį.

Taip pat internete labai lengva palyginti visus pasiūlymus ir išsirinkite geriausia …

TOP 5 Jūsų transporto priemonės akcentai

Mylite savo transporto priemonę, kadangi ji suteikia galimybę kiekvieną dieną ne tik įveikti didelius atstumus, tačiau tuo pačiu tai padaryti patogiai? Tokiu atveju turėtumėte skirti laiko ne tik jos funkcionalumo sąlygų gerinimui, tačiau taip pat ir aksesuarams. Tiesa, aksesuarai taip …

NOx daviklio keitimas ir remontas

Informacija apie azoto oksidų NOx daviklius

NOx davikliai dar kitaipi žinomi kaip SCR systemos jutikliai yra naudojami įvariuose automobiliuose, sunkvežimiuose, traktoriuose ir kitose transporto priemonėse, tam, kad sumažinti taršą.

NOx daviklis dar kitaip žinomas kaip jutiklis angliškai angliškai Nitrogen Oxide, …

Mercedes-Benz Auxiliary Battery Malfunction klaida

Mercedes-Benz automobiliai yra gerai žinomi dėl naujų technologijų naudojimo ir dauguma iš jų, kad palaikytu visas papildomas funkcijas turi po dvi baterijas, vieną pagrindinę ir papildoma dar kitaip vadinima pagalbine baterija – auxiliary battery.

Dažniausiai, kai baterija sugenda prietaisų skydelyje …