TOP 5 Jūsų transporto priemonės akcentai

Mylite savo transporto priemonę, kadangi ji suteikia galimybę kiekvieną dieną ne tik įveikti didelius atstumus, tačiau tuo pačiu tai padaryti patogiai? Tokiu atveju turėtumėte skirti laiko ne tik jos funkcionalumo sąlygų gerinimui, tačiau taip pat ir aksesuarams. Tiesa, aksesuarai taip pat dažnai skirti ne tik puošybai, tačiau taip pat ir funkcionalumui.

Kuo verta puošti mašiną, kad ji būtų naudingesnė ir, žinoma, kur kas gražesnė?

# 1. XENON lemputės

Xenon lemputės yra vienas ryškiausių akcentų, kuris suteikia Jūsų transporto priemonei daugiau estetikos ir tuo pačiu išskirtinumo. Tiesa, Xenon lemputės pasirenkamos ne tik dėl stiliaus, kadangi jos pasižymi tam tikromis svarbiomis savybėmis, kurios garantuoja, kad būsite saugus kelių eismo dalyvis ir galėsite mažiau rūpintis savo transporto priemone.

  • Su šiomis lemputėmis apšviesti kelią galėsite kur kas geriau. Tai reiškia, kad Jūsų matomumas tiek blogu oru, tiek nakties metu nebus komplikuotas ir svarbiausia – saugus.
  • Dar vienas privalumas, kad su šiomis lemputėmis pavyks išvengti akių nuovargio. Suprantama, kad važiuojant ilgus atstumus akys tampa labai vangios, dažnai jas pradeda skaudėti, o tai apsunkina kelionę. To išvengti galima pasirinkus Xenon.
  • Šio tipo lemputės šviečia net kelis kartus ilgiau nei įprastos. Jeigu taupote – tai yra puikus pasirinkimas. Juolab, sutaupysite ne tik pinigų, tačiau ir laiko.
  • Pirkdami lemputes internetu – kartu su preke gausite ir garantiją, kuri Jus paskatins dar labiau pasitikėti produkcija ir džiaugtis, kad sugedus jos bus nemokamai sutvarkomos.
  • Vertinama ir maža kaina. Jeigu anksčiau Xenon buvo prieinami tik prabangesnių transporto priemonių savininkams – šiuo metu šia galimybe pasinaudoti gali visi, kurie to nori.
  • Xenonai – šviečia, o ne šildo orą. Gamta Jums už tai yra dėkinga. Būkite ekologiškas!

Puiku, kad stilius ir funkcionalumas yra taip paprastai suderinami.

# 2. LED numerių apšvietimas

LED numerių apšvietimas taip pat puikus būdas papuošti transporto priemonę. Su šia apšvietimo sistema ne tik suteiksite galimybę teisėsaugos pareigūnams geriau matyti Jūsų numerius, tad nepažeisite KET, tačiau tuo pačiu ir mašina atrodys išskirtinai ir gana prabangiai.

# 3. Auto lipdukai

Jais puošiamos ne tik verslininkų mašinos, kurie reklamuoja tam tikrus prekinius vardus, tačiau tai pat ir paprastos transporto priemonės, kurioms norisi suteikti daugiau unikalumo.

# 4. Technikos laikikliai

Žinoma, kelionės metu reikia rūpintis ne tik stiliumi, tačiau ir saugumu. Rinkitės laivų rankų įrangą, jeigu dažnai kalbate telefonu, ir tuo pačiu laikiklius, jeigu nevažiuojate iš kiemo be GPS sistemos.

# 5. Sėdynių uždangalai

Galiausiai, mašina atrodys gražiau ir palaikyti joje tvarką bus paprasčiau, jeigu pasirinkite kokybiškus sėdynių užvalkalus. auskaru verimas kaune Svarbiausia, kad juos būtų paprasta nuimti, uždėti ir tuo pačiu – išplauti.