Darbo laikas: I-V 10:00 - 16:30
Kaunas

Kategorijos

Reikia pagalbos?

Nerandate ieškomos prekės? Ar reikia konsultacijos?

Susisiekite su mumis: [email protected] arba
+370 609 37005

D1S Xenon Lemputės

Čia rasite mūsų parduodamas D1S 35W Xenon Lemputes.

Prekiaujame standartinėmis ksenon lemputėmis, Philips, Osram ir Auto Šviesos D1S ksenoninės lemputėmis.

Turime standartines 4300K spalvos ir 6000K šaltai baltos spalvos lempučių.

Norite būti saugus kelių eismo dalyvis ir net prastomis oro sąlygomis puikiai matyti kelią? Tokiu atveju savo transporto priemonėje turite integruoti Xenon lemputes, kurios, lyginant su tradicinėmis, padeda net iki 3 kartų geriau apšviesti kelią. Nors D1S lemputės vis dar laikomos inovacija, tačiau žmonės net nesvarstydami jas integruoja į savo transporto priemones ir džiaugiasi ne tik dėl saugumo, tačiau ir stiliaus suteikimo transporto priemonei.

D1S Xenon lemputės – ilgaamžis pasirinkimas

150%">Prekiaujame standartinėmis Xenon lemputėmis: Philips, Osram ir Auto Šviesos D1S Xenon lemputėmis. Mūsų pasiūla – plati ir nuolatos atnaujinama, tad esame tikri, kad galėsite pasiūlyti Jums tai, ko reikia saugesnioms ir stilingoms kelionėms. D1S Xenon lemputės vertinamos ne tik dėl geresnio funkcionalumo, tačiau taip pat ir ilgaamžiškumo. Kartą jas integravus galėsite džiaugtis nauda net kelis kartus ilgiau nei naudojant standartinę apšvietimo sistemą. Galiausiai, tai draugiškas pasirinkimas ne tik Jums, tačiau ir aplinkai, kadangi lemputės šviečia, tačiau nešildo oro.

Xenon lemputės internetu

Užsakytos D1S Xenon lemputės  bus pristatytos iki Jums labiausiai tinkamos vietos vos per kelias dienas, jų montavimas labai paprastas, galiausiai, jos nereikalauja beveik jokios priežiūros. Galime Jums pasiūlyti  standartines 4300K spalvos ir 6000K šaltai baltos spalvos lemputes, tad susipažinkite su mūsų pasiūla ir pasirinkite tokias, kurios tinka Jūsų transporto priemonei. Galiausiai, jeigu turite klausimų – visada galite su mumis susisiekti.

Autosviesos.lt – saugioms Tavo kelionėms!